Oferty
Rynku
Komercyjnego
Baza lokali na sprzedaż i do wynajęcia - 53 407 ogłoszeń w całej Polsce

Lokal na wynajem Opole, Winów - azg.net.pl AZ1-LW-974 Nieruchomości Opolskie

Opole, Winów

2 300 zł42 m2
  • Typ transakcji: wynajem
  • Ogłoszeniodawca: biuro nieruchomości
  • Cena za m2: 55 zł/m2
  • Piętro: 1
  • Rodzaj budynku: dom

Lokal Wynajem

Oferujemy Państwu lokal użytkowy w Winowie, o powierzchni 36 m2 usytuowany na antresoli w wolnostojącym budynku , położonym na uboczu, na skarpie, z pięknym widokiem na dorzecze Odry i Opole. Oprócz wyżej wymienionej powierzchni istnieje możliwość wynajęcia, za osobną opłatą, powierzchni wystawowej do 170 m2 na tarasie z bezpośrednim wejściem z lokalu.

Pozostałą część budynku zajmuje firma projektująca wnętrza europejskiej klasy, domy, rezydencje, biura oraz tereny i ogrody, firma zajmująca się oświetleniem oraz firma oferująca różnego rodzaju zabudowania kuchenne wysokiej klasy.

W lokalu można prowadzić działalność o profilu zbliżonym do pozostałych firm, działalność biurową lub inną pozostającą w zgodności z charakterem budynku.

Budynek nowoczesny, z wnętrzami zaprojektowanymi i urządzonymi z wielką starannością z wysokiej jakości materiałów. Możliwość dowolnej aranżacji lokalu w zależności od charakteru przyszłej działalności. Główny projektant i właściciel firmy służy pomocą w zakresie projektowania i wyposażania lokalu.

Całkowity koszt wynajmu to 2300 zł netto + media.

Pomieszczenia socjalne mieszą się na parterze budynku i są wspólne dla wszystkich użytkowników.

Zapraszamy do oglądania.

Cena do negocjacji.

Więcej informacji w Biurze Nieruchomości A.Z. Gwarancja Opole ul.J.Bytnara Rudego 13 lub Szarych Szeregów 34 D. Agent pod nad. lic. 3125 Czesława Zapart tel ... ,077 ... . e-mail: ...

Nota prawna Nieruchomości Opole A.Z.GWARANCJA informuje:
Opis oferty nieruchomości zawarty na stronie internetowej Biura Nieruchomości Opole A.Z.GWARANCJA sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Lokalizacja ogłoszenia podana przez ogłoszeniodawcę
biuro nieruchomości
Biuro Nieruchomości A. Z. Gwarancja
@